Co v současné době děláme ?

Nejvýznamnějsí činností odborové organizace je kolektivní vyjednávání ve prospěch zamětnanaců naší společnosti a nasledné uzavření kolektivní smlouvy mezi AXA ASSISTANCE CZ s.r.o. jako zaměstnacatelem na straně jedné a Výborem základní organizace odborového svazu pracovníků peněžnictví a pojišťovnictví AXA ASSISTANCE CZ na straně druhé.

V kolektivním vyjednávání s vedením AXA ASSISTANCE CZ s.r.o. se snažíme získat výhody pro zaměstnance společnosti alespoň v takovém rozsahu, v jakém je mají možnost využívat zaměstnanci ostatních srovnatelných velkých peněžních a pojišťovacích ústavů v ČR.

• Úzce spolupracujeme s odborovou organizací v AXA Česká republika s.r.o.

• Jsme v kontaktu se zástupci Evropské rady zaměstnanců.

• O našich aktivitách jsme informovali zástupce odborů v AXA Assistance France.

Co zabezpečuje odborová organizace v AA CZ pro své členy ?

• Bezplatné pracovněprávní poradenství

• Zvýšení ochrany zaměstnanců při pracovních sporech

• Bezplatné právní zastupování před soudem

• Kontrolujeme dodržování pracovně právních předpisů a předpisů BOZP